EtlSoft PLC – Automatizace

PLC – Automatizace

K našim hlavním činnostem patří implementace, úprava i podpora programovatelných logických automatů neboli PLC. Tyto programovací řídicí systémy jsou nepostradatelnou součástí jednoúčelových strojů i automatizovaných výrobních linek. Zhotovujeme jak komplexní zakázky nových programových úloh, tak i úpravy vašich stávajících programů. Zároveň poskytujeme odborné softwarové poradenství.

PŘESNÉ A SPOLEHLIVÉ ŘÍZENÍ VÝROBNÍCH PROCESŮ

Programovatelné logické automaty (PLC) umožňují přesné a spolehlivé řízení výrobních strojů a procesů automatizovaných výrobních linek. Předností PLC je snadná modifikace řídících úloh bez nutnosti zásahů do samotné elektroinstalace. Snadnou obsluhu naprogramovaných technologií i názornou diagnostiku umožňují přehledné ovládací panely se zobrazením funkcí prostřednictvím HMI vizualizace.

Přednosti PLC:

  • modifikace řídících úloh bez zásahů v elektroinstalaci
  • přehledná diagnostika
  • snadné ovládání technologií

Programování PLC na míru

Provádíme komplexní zakázky na zhotovení programových úloh PLC pro ovládání výrobních technologií, poskytujeme softwarové poradenství a odborné školení zaměstnanců. Programování PLC realizujeme jak pro koncové zákazníky, tak i formou subdodávky pro dodavatele průmyslových automatizovaných technologií.

Úprava stávajících PLC programů

Kromě zhotovení zcela nových programových úloh strojních a technologických linek nabízíme přeprogramování stávajících úloh a činností. Specializujeme se na programové řídicí systémy Simatic S7-300 i S7-1500 od společnosti Siemens. Programujeme také řídící systémy společností AMiT a software vizualizace Promotic, WinCC a ControlWeb.

Objednejte si odborné programování PLC

Potřebujete nastavit PLC software? Indikují vaše průmyslové počítače či operátorské stanice chybu? Zavolejte nám. Naprogramujeme nové PLC úlohy pro automatické linky a pomůžeme s opravou vašich stávajících programů. Kromě tvorby softwaru pro PLC se zabýváme také kompletní elektroinstalací v strojích a v dalších automatizovaných provozech.

Co umíme naprogramovat?

NOSCOaplikační software do řídicích systémů
NOSCOHMI vizualizace pro ovládací panely a PC stanice
NOSCOpřenosy a ukládání dat pro zpracovávání energetických bilancí
NOSCOpřístup k datům přes SMS, internet

Naše zkušenosti?

NOSCOměření a regulace
NOSCOautomatizované linky
NOSCOjednoúčelové stroje
NOSCOdatabáze